Kompozit Günleri

Hakkında

METYX Composites, iki yılda bir İstanbul’da METYX Composites Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. METYX Kompozit Günleri, Türkiye’de yüksek performanslı kompozitler için en kapsamlı etkinliktir. Zirve, dünyanın önde gelen endüstri liderlerini bir araya getirerek, ileri teknoloji kompozitler üretmek için en yenilikçi yaklaşımları sunmakta ve tartışmaktadır. Ekim 2014’te METYX Dördüncü Kompozit Günleri’nde 15 farklı ülkeden  200’den fazla katılımcı, sunucu ve sponsor yer aldı.

 

METYX Dördüncü Kompozit Günleri, deniz, otomotiv, ulaşım, rüzgar enerjisi, inşaat ve mimarlık, altyapı, spor ve eğlence gibi üst düzey kompozitlerin kullanıldığı pazarlar açısından içerik zenginliği benzersizdi.

Bu üç günlük etkinlik, iki günlük pratik eğitim (RTM ve infüzyon) ve bir günlük kompozit konferansını kapsadı. Katılımcılar, zirveye bir, iki veya üç gün olarak katıldı.  Etkinlik, verimli olabilmesi açısından gelişmiş tekniklere ihtiyaç duyanların yanı sıra yeni gelenlere de uygun olacak şekilde tasarlandı.

 

Daha fazla:

 

METYX Dördüncü Kompozit Günleri – Program

 

METYX Dördüncü Kompozit Günleri – Daha fazlası için..

 

METYX Dördüncü Kompozit Günleri – Basın Bülteni

 

METYX Dördüncü Kompozit Günleri Fotoğraf Albümü:

 

Kompozit Konferans Fotoğrafları

 

RTM Eğitim Fotoğrafları

 

İnfüzyon Eğitim Fotoğrafları

 

Bir sonraki METYX Kompozit Günleri’nden haberdar olmak için sayfamızı tekrar ziyaret edin ya da mail listemize katılabilirsiniz.

#
Share