Kompozit Günleri

Hakkında

METYX Composites, 8-11 Eylül tarihleri arasında METYX Summit 2020’ye ev sahipliği yapacak. METYX Summit, Türkiye’de yüksek performanslı kompozitler için en kapsamlı etkinliktir. Zirve, dünyanın önde gelen endüstri liderlerini bir araya getirerek, ileri teknoloji kompozitler üretmek için en yenilikçi yaklaşımları sunmakta ve tartışmaktadır. Ekim 2014’te yapılan  METYX Dördüncü Kompozit Günleri’nde 15 farklı ülkeden  200’den fazla katılımcı, sunucu ve sponsor yer aldı.

METYX Dördüncü Kompozit Günleri, deniz, otomotiv, ulaşım, rüzgar enerjisi, inşaat ve mimarlık, altyapı, spor ve eğlence gibi üst düzey kompozitlerin kullanıldığı pazarlar açısından içerik zenginliği benzersizdi.

Bu üç günlük etkinlik, iki günlük pratik eğitim (RTM ve infüzyon) ve bir günlük kompozit konferansını kapsadı. Katılımcılar, zirveye bir, iki veya üç gün olarak katıldı.  Etkinlik, verimli olabilmesi açısından gelişmiş tekniklere ihtiyaç duyanların yanı sıra yeni gelenlere de uygun olacak şekilde tasarlandı.

METYX Dördüncü Kompozit Günleri Hakkında

METYX Dördüncü Kompozit Günleri – Program

METYX Dördüncü Kompozit Günleri – Daha fazlası için..

METYX Dördüncü Kompozit Günleri – Basın Bülteni

METYX Dördüncü Kompozit Günleri Fotoğraf Albümü:

Kompozit Konferans Fotoğrafları

RTM Eğitim Fotoğrafları

İnfüzyon Eğitim Fotoğrafları

 

METYX Kompozit Zirvesi 2020 ile ilgili yapılan resmi açıklama:

METYX Yönetimi olarak yaptığımız müzakereler sonucunda zor bir karar verdik ve Eylül 2020’de gerçekleştirmeyi planladığımız 5. METYX Kompozit Zirvesi’ni iptal ettik. COVID-19 ve beraberinde getirdiği zorluklar neticesinde, etkinliğimizi yeni bir tarihe ertelemenin daha doğru olacağını düşündük. Yaşadığımız global zorluklar ve yakın gelecekteki olası etkilerini göz önünde bulundurduğumuzda, Dünya Sağlık Örgütü’nün ve diğer tıbbi otoritelerin tavsiyelerine de uygun olarak, bu kararın en sağlıklı karar olduğuna inanıyoruz. Öncelikle bu süreçte gösterdikleri sabır ve anlayış için tüm kompozit sektörüne teşekkür etmek isteriz. Konuşmacılarımızın, katılımcılarımızın, sponsorlarımızın, çalışanlarımızın ve topluluğumuzun sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimiz olmuştur. En kısa zamanda sizlere zirvemizin yeni tarihlerini açıklayacağız. Dijitalleşen dünyada sektörümüze desteğe devam edebilmek adına online eğitimler gerçekleştireceğiz. Sabrınız ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz. Online eğitim duyurularımız ve 5. METYX Kompozit Zirvesi’nin yeni tarihleri için takipte kalın.

#
Share