Yasal Bildirim

YASAL BİLDİRİM

Kullanıcılarımıza  web sitesinin sahibinin Telateks Tekstil Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. şirketi olduğunu bildiririz  E-posta info@metyx.com Telefon numarası +90 216 394 32 60

Sorumluluk

Telateks Tekstil  web sitesinde, size sunulan bilgiler periyodik olarak derlenir ve güncellenir. Azami özene rağmen, web sitesinin içeriğinin hatasız olduğunu garanti edemeyiz. Web sitesinin bilgileri veya herhangi bir yönüyle ilgili olarak satılabilirlik garantisi, belirli bir kullanıma uygunluk garantisi ve açık veya zımni başka hiçbir garanti veremeyiz.

Web sitesi İçeriği, ürünlerimizle ilgili olarak, özellikle pazarlanabilirlikleri veya belirli bir amaç için sözleşmeye uygunlukları ile ilgili bir taahhüt veya garanti teşkil etmez. Web sitemizdeki ileriye dönük beyanlar, yalnızca Telateks Tekstil merkez adresindeki yönetimin görüşlerine, (ön) tahminlerine veya varsayımlarına dayanmaktadır bu nedenle, risklere ve belirsizliklere tabidirler. Telateks Tekstil bu tür ileriye dönük beyanları güncellemekle yükümlü değildir. Telateks Tekstil sağlanan bilgi veya verilerde herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değişiklik veya ekleme yapma hakkını saklı tutar.

Telateks Tekstil internete bağlanması sırasında üretilen cihazlarda teknik sorunların veya mekanik arızaların varlığından doğabilecek her türlü sorumluluğu reddeder. Telateks Tekstil web sitesine erişimin kesintisiz olacağını garanti etmediği gibi, hatasız olduğunu veya herhangi bir zarara yol açabileceğini de garanti etmez.

Bu web sitesi, bazı durumlarda bağlantılar aracılığıyla üçüncü taraf sağlayıcılara atıfta bulunur. Telateks Tekstil üçüncü taraf web sitelerinin içeriği üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bu nedenle Telateks Tekstil,  bağlantı verdiği üçüncü taraf web sitelerinin içeriği ve kişisel veri koruma ve gizlilik uygulamaları ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Üçüncü taraf web sitelerini kullanmadan önce, söz konusu sağlayıcıların ilgili hüküm ve koşullarını ve kişisel veri koruma ve gizlilik hükümlerini incelemenizi öneririz.

Telateks Tekstil, kullanıcılar tarafından sağlanan kişisel verilerin gizliliğini ve bunların Kişisel Veri Koruma Mevzuatına uygun olarak otomatik olarak işlenmesi garanti eder. Kişisel verilerin işlenmesi hakkında daha fazla bilgiyi Gizlilik ve Aydınlatma Bildirimimizde bulabilirsiniz.

Fikri Mülkiyet ve Kullanım Hakkı

Telateks Tekstil web  sitesinin resimleri ve tasarımı da dahil olmak üzere içerik, telif hakkı korumasına ve fikri mülkiyetin korunmasına ilişkin diğer yasalara tabidir. Web sitemiz ve içeriği, Telateks Tekstil  şirketlerinin sahip olduğu fikri mülkiyetin kullanımı için herhangi bir lisans ve onay vermemektedir. Özellikle, web sitemizde yer alan içeriğin yazılı izin alınmadan ticari amaçlarla çoğaltılmasına, dağıtılmasına, iletilmesine, işlenmesine, değiştirilmesine veya başka herhangi bir şekilde kullanılmasına  izin vermiyoruz.

Ticari Marka

Telateks Tekstil Şirketleri’nin ticari markaları Telateks Tekstil ‘ in yazılı izni olmadan kullanılamaz. Aynı kural şirket logoları ve işaretleri için de geçerlidir.

 

Share