Mühendislik Yapıları

 

Hızlı ve kolay kurulum ve düşük maliyetli olduğu için kompozit havuzlar gün geçtikçe daha da popüler hale geliyor. Üreticiler, geleneksel teknikler kullanmaktan çok kompozitlerle yapmak daha kolay çeşitli şekil ve boyutlar sunarak ürün yelpazesini genişletiyorlar.

 

Reçine Transfer Kalıplama (RTM) kısa süre önce su kaydırağı cazibe merkezlerinin üretiminde kullanılmaya başlandı. RTM’nin birincil avantajı, üreticinin her sürgülü bileşenleri parlak, pürüzsüz iç ve dış yüzeylerle yaratmasına izin vermesidir. Bu teknik, daha kolay, daha sağlam ve daha hafif su kaydırmalarına olanak tanır.

 

METYX Composites müşterilerinin taleplerini iyi anlıyor: E-cam çok eksenli ve dokuma takviyeleri, karbon çok eksenli ve dokuma takviyeleri, aramid çok eksenli ve dokuma takviyeleri, RTM takviyeleri (Metycore ve Metycore Max), vakum sarf malzemeleri, vakum dedektörleri, vakumlu torbalama sarf malzemeleri, çekirdek malzemeleri, kalıp ayırıcıları ve yapıştırıcılar, RTM ekipmanları, reçineler ve sertleştiriciler, wax ve jel gibi sektördeki ihtiyaç duyulan hammaddelerin yanısıra kit hazırlama, prototip, laboratuvar ve test hizmetlerini sunar.

 

Örnek çalışmalar :

Share