Kompozit Zirvesi

METYX, dönemsel olarak METYX Kompozit Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor. METYX Kompozit Zirvesi,  Türkiye’de yüksek performanslı kompozitler için en kapsamlı etkinlik. Zirve, dünyanın önde gelen endüstri liderlerini bir araya getirerek, ileri teknoloji kompozit üretmek için en yenilikçi yaklaşımları sunmakta ve tartışmaktadır. Mayıs 2022’de yapılan  METYX 5. Kompozit Zirvesi’nde 15 farklı ülkeden  200’den fazla katılımcı, sunucu ve sponsor yer aldı.

Zirve, deniz, otomotiv, ulaşım, rüzgar enerjisi, inşaat ve mimarlık, altyapı, spor ve eğlence gibi üst düzey kompozitlerin kullanıldığı pazarlar açısından içerik zenginliği benzersizdi.

Bu üç günlük etkinlik, iki günlük pratik eğitim (RTM ve infüzyon) ve bir günlük kompozit konferansını kapsadı. Katılımcılar, zirveye bir, iki veya üç gün olarak katıldı.  Etkinlik, verimli olabilmesi açısından gelişmiş tekniklere ihtiyaç duyanların yanı sıra yeni gelenlere de uygun olacak şekilde tasarlandı.

Bir sonraki etkinlik  13-16 Mayıs 2024 tarihleri arasında İzmir ve Manisa’da düzenlenecek. Detaylı bilgi için burayı tıklayın.

METYX Beşinci Kompozit Zirvesi Hakkında

Program

Fotoğraflar

 

 

 

Share