İnşaat

 

METYX Composites, köprü veya cephe unsurları, binalar, boru hatları gibi altyapı elemanları gibi kavisli tasarımlar için kompozit malzemeler sağlar. Düşük ağırlık ve kompozit malzemelerin yüksek mukavemeti çelikle kıyaslandığında yapıların sağlamlığını, onarımını ve hatta geliştirilmesini kolaylaştırır ve hızlı bir şekilde yapar ve maliyet-etkin bir çözümdür.

 

METYX Composites understands the needs of the construction market. It offers composite materials such as e-glass woven, carbon woven reinforcements, vacuum consumables like peel plies, breather fabric and flow mesh, services like tooling, prototyping, lab and testing (hepsine link) along with raw materials like CFM, vacuum detectors and vacuum bagging consumables needed in the industry.

 

METYX Composites inşaat pazarının ihtiyaçlarını anlar. E-cam dokuma, karbon dokuma takviyeleri, vakum sarf malzemeleri, model ve kalıp hizmetleri, prototip üretimi, laboratuvar ve test hizmetleri dışında (hepsine bağlantısı) CFM, vakum dedektörleri ve benzeri hammadde tedariği sağlar.

 

Örnek Çalışmalar :

Share