METYX ACE Ödüllerinde Finalist

METYX ACE Ödüllerinde Finalist

 

Bir İnovasyon Yolculuğu: METYX, CAMX ACE Ödülleri Finalisti

METYX, Global Expedition Vehicles- Macera Kamyonları için üretilen özel ürünle Awards for Composites Excellence (ACE) yarışmasında finalist olmaya hak kazandı. Araç, ayrıca CAMX ACE Ödülleri Alanı’nda sergilenecek.

CAMX – Kompozitler ve İleri Malzemeler Fuarı – Kuzey Amerika’daki en büyük ve kapsamlı kompozit ve ileri malzemeler etkinliği ve METYX olarak, biz de kompozit dünyasını karşılamak üzere Stand U36’da olacağız.

 Ne beklemeli?

Ürün kalitenizi ve karlılığınızı artıracak bir dizi mükemmel ürünümüzü sizinle paylaşmak için standımızda bulunacak. Ayrıca ADAPA A/S – Uyarlanabilir Kalıp Sistemi’nin demo kalıbının yanı sıra Composite Integration’dan Ciject One enjeksiyon sistemi ve SC2 silikon püskürtme ünitesini sergilenecek.

Ayrıca bu yıl Global Expedition Vehicles- Macera Kamyonları için üretilen Tek Parça Araç Kutusuyla Awards for Composites Excellence (ACE) yarışmasında finalist olduğumuzu gururla duyuruyoruz. Firmanın son ürünü ve parçanın kullanıldığı Adventure-XT ayrıca katılımcılar için CAMX’te sergilenecek.

Bu harika endüstri etkinliğini dört gözle bekliyoruz!

Etkinliği kayıt yaptırmak için lütfen burayı tıklayın.

 

Share

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*

Email

Website