METYX’in BÜFA Composite Systems GmbH & Co. KG ile işbirliği!

METYX’in BÜFA Composite Systems GmbH & Co. KG ile işbirliği!

Heyecan Verici Haberler: METYX, BÜFA Composite Systems GmbH & Co. KG ile Almanya ve İsviçre’de Müşteri Ağını Genişletmek için İşbirliği Yaptı!

Almanya ve İsviçre pazarına açılmak için BÜFA Composite Systems Germany/Switzerland ile güçlerimizi birleştirdiğimizi paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

BÜFA Almanya/İsviçre, METYCORE, METYCORE FS (Fire Shield), METYCORE MAX ve METYCORE MAX FS (Fire Shield) RTM cam takviye kumaşları veya E-cam, karbon fiber, hibrit çok eksenli ve dokuma kumaş takviyeleri ile dokuma olmayan yüzey örtüleri gibi kapsamlı ürün yelpazemiz için yerel merkezimiz olarak hareket edecek, stoklama yapacak ve teknik destek sunacak. Hızlı ve güvenilir tedarik hizmeti için yerel talebi karşılamak üzere tüm ürün yelpazesi korunacaktır.

Otomotiv, demiryolu ve ticari araç, inşaat, sıhhi tesisat, tank ve boru hattı inşaatı, tekne yapımı ve yüzme havuzu endüstrilerinde tanınmış şirketlere kompozit parçalar tedarik eden BÜFA’nın müşterileri, artık METYX teknik tekstil ürünlerinin getirdiği olağanüstü değerin yanı sıra maça ve kumaş kiti ve model-kalıp hizmetlerinden de yararlanma şansına sahip olacak.

Jelkot, sonkat, yapıştırma macunu ve diğer özel ürünlerin kaliteli bir üreticisi olan BÜFA, ISO 9001 ve ISO 14001 standartları doğrultusunda kusursuz teknik hizmet sunarak makine ve uygulama uzmanlığında da üstünlük sağlıyor. BÜFA Almanya/İsviçre ortaklığı, METYX takviye kumaşları ile sorunsuz bir şekilde uyum sağlayarak uyumlu bir tedarik ortağı ilişkisi yaratıyor. Tim Kröger (BÜFA Dağıtım Almanya/İsviçre Direktörü) şöyle ifade ediyor: “METYX ürünlerinin üstün performansı ve kalitesi, müşteri ihtiyaçlarımızla kusursuz bir şekilde örtüşüyor. METYX ile Almanya’daki işbirliğimizi genişletmek için sabırsızlanıyoruz.”

METYX Satış Direktörü (Avrupa) Bahattin Şendoğan ise şunları ekledi: “2008 yılından bu yana Baltık bölgesinde BÜFA Grubu ile sürdürdüğümüz verimli işbirliğimizin şimdi BÜFA Almanya’yı da kapsaması bizi son derece mutlu ediyor. Bu ortaklığın öngörülebilir gelecekte daha da büyüyeceğinden ve yerel kompozit endüstrisine kapsamlı faydalar sağlayacağından eminiz.”

Share

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*

Email

Website