5. METYX Kompozit Zirvesi

METYX

Kompozit Zirvesi 2022

Konferans: 23-24 Mayıs 2022 – İzmir Kaya Termal Otel ve Kongre Merkezi

Eğitimler: 25-26-27 Mayıs 2022 – METYX-Telateks Manisa Fabrika

 

Yaptığımız işte en iyi olmak hepimizin ortak amacı. Bu amacın hayata geçirilmesine yardımcı olabilmek adına sizleri 23-27 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenecek 5. METYX Kompozit Zirvesi’ne davet ediyoruz. METYX Kompozit Zirvesi, yüksek performanslı kompozitler ve kullanım alanları konusunda ülkemizdeki en kapsamlı organizasyon olması dışında aynı zamanda sektörde lider konumda olan uluslararası ölçekte faaliyet gösteren birçok firmayı da bir araya getirme özelliğini taşımaktadır.

İşiniz için ihtiyacınız olan endüstriyel uzmanlıktan faydalanmak ve uygulamalı bir eğitim almak için gelin, bize katılın.

Etkinlik süresince, iki günlük kompozit konferansı ve ardından bir günlük infüzyon eğitimi ve iki günlük RTM eğitimi verilecektir. Kompozit konferansında, global başarıları ile dikkat çeken firma ve sektör liderlerinin hikayeleri sizlere yol haritası olacak şekilde kurgulanırken infüzyon ve RTM eğitimlerinde, teori ve uygulamalı pratik dahil olmak üzere maksimum içerik sunmaya yönelik tasarlanmıştır. Kompozit endüstrisindeki en son teknikleri ve yenilikleri öğrenmek, ihtiyacınız olan pratik eğitimi almak için mükemmel bir fırsattır.

Bu yılki etkinliğe METYX Composites ve dünyaca ünlü kompozit endüstrisi liderleri eşlik edecek.

Kompozit endüstrisindeki en son teknolojilerin ve yeniliklerin konuşulacağı bu önemli etkinliği kaçırmayın!

Size rekabette avantaj sağlayacak hızla gelişen kompozit endüstrisindeki ilerlemelerin ve yeni teknolojilerin size nasıl fayda sağlayabileceğini tartışmak için bize katılın.

En son düzenlenen Kompozit Zirvesi ile ilgili program ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflara da Kompozit Zirvesi Fotoğraflar  ‘dan ulaşabilirsiniz.

Kimler katılmalı

METYX Kompozit Zirvesi, kompozite yeni başlayanların yanısıra kendisini geliştirmek isteyen ve en son teknolojileri öğrenmek isteyen herkes için uygundur.

Kompozit Konferansı

Kompozit endüstrisindeki en son üretim teknikleri hakkında bilgi edinebilir, çeşitli sektörlerden gelen uzmanların vaka çalışmalarını ve en iyi uygulama sunumlarını takip edebilirsiniz. Detaylı program çok yakında yayınlanacaktır.

İnfüzyon Eğitimi

İnfüzyona yeni başlayanlar için hızlı bir başlangıç ve deneyimlilere ileri seviye teknikleri öğrenme olanağı sunmaktadır. Yarım gün verilecek eğitim programında önemli başlıklar:

 • İnfüzyon teknikleriyle ilgili eğitim ve demolar
 • Yeni başlayanlar ve tecrübeli kalıp üreticileri için en yeni infüzyon teknolojileri
 • Pratik uygulamalarla birleştirilmiş teorik eğitim

RTM Eğitimi: 

RTM’e yeni başlayanlar için hızlı bir başlangıç ve deneyimlilere ileri seviye teknikleri öğrenme olanağı sunmaktadır. İki tam gün verilecek eğitim programında önemli başlıklar:

 • Önceden hazırlanmış bir örnek üzerinden kalıp dizaynı ve yapımı
 • “A” yüzey kalıp yapımı
 • Sheet wax (kalınlık ayar mumu) – ve flanş dizaynı
 • Tamamlanmış “A” yüzey kalıpları ile sheet wax aşamalarının demostrasyonu
 • İkinci “B” yüzey kalıp yapımı
 • PVA, jelkotu göstermek ve laminasyon aşamalarını başlatmak için balmumumu kaplanmış kalıpların kullanımı
 • Kalıbın bitirilmesi (açma, temizleme, parlatma, kalıp ayırıcı uygulaması)
 • Yeni bir kalıbın devreye alındığını göstermek için bitmiş kalıbın kullanımı
 • Kalıp dizaynı (enjeksiyon stratejileri vb.)
 • RTM için gereken malzemeler (kumaş, core, reçine, kalıp ayırıcılar vb)

Tüm konferans ve eğitimler METYX tarafindan videoya çekilip daha sonra katılımcılara sunulacaktır. Böylelikle eğitim programının kalıcılığı temin edilecektir. Ayrıca, Kompozit Günleri süresince, tüm katılımcıların video ve fotoğraf çekmesine izin verilecektir.

Ön kayıt yaptırmak için BAŞVURU FORMUNU doldurup imzalı olarak metyxsummit@metyx.com adresine mail atabilirsiniz, yetkililerimiz size en kısa zamanda dönüş yapacaktır.

5. METYX Kompozit Zirvesi Programı ve Fiyat Listesi

Konferans ve eğitim program detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için metyxsummit@metyx.com’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

5. METYX Kompozit Zirvesi, METYX Composites ve değerli etkinlik sponsorlarımızın desteği ile sizlere sunuldu.

Share