ABD’de METYX – Composite Integration İşbirliği

ABD’de METYX – Composite Integration İşbirliği

 

METYX, Türkiye’den sonra ABD’de de Composite Integration ürünlerinin distribütörlüğünü yapmak için anlaştı!

 

Yenilenebilir enerji, havacılık, otomotiv ve savunma dahil olmak üzere birçok sektörde kompozit üretiminde kullanılan RTM ve infüzyon teknikleri için teknolojiler sağlayan Composites Integration alanında liderdir.

Cornwall- İngiltere merkezli firma, geçen yıl Avrupa’daki başarılı distribütörlük çalışmalarından sonra, şimdi de şimdi dünya çapındaki distribütör ağlarını güçlendirme hedefiyle METYX ABD ile anlaştı.

2007 yılından bu yana, Türkiye pazarı için birlikte çalışan Composites Integration ve METYX, mevcut ilişkisini daha da güçlendirdi. Kompozit ve teknolojiler konusundaki kapsamlı deneyimiyle öne çıkan METYX’in Kuzey Amerika Satış Müdürü Murphy Mahaffey, Composites Integration ile yaptıkları bu işbirliği için “ABD’de de Composites Intergration ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Türkiye’de uzun süredir güçlü bir ortaklık içindeyiz ve şimdi ABD’deki müşterilerimiz için de aynı sinerjiyi yaratmak için birlikte çalışacağız. RTM ürün grubumuzun, özellikle METYCORE infüzyon matımızın ve Composites Integration’ın RTM makineleri ile RTM, RTM Light ve Infüzyon üretimi yapan firmalar için çekici bir paket olacağına inanıyorum.” dedi.

Composite Integration’ın İş Geliştirme Müdürü David Raynor ise “METYX ile ilişkimizi ilerletmeye ve bilgi birikimimizi hem METYX ile hem de firmanın müşterileri ile paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. METYX ABD’yi distributor ağımıza eklemek, Amerika’daki kompozit mühendisliği pazarına olan güçlü bağlılığımızı ve dünya çapında kompozit endüstrisine pazar lideri çözümler sunmaya devam etme kararlılığımızı gösteriyor.” diye belirtti.

Daha  fazla bilgi için burayı tıklayın.

 

 

 

Share

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*

Email

Website