Adapa A/S artık Türkiye’de!

Adapa A/S artık Türkiye’de!

 

 

METYX, ABD’den sonra Adapa Adaptive Molds’un Türkiye bayisi oldu!

 

METYX, bu yılın başlarında dünyanın önde gelen akıllı yeniden yapılandırılabilir kavisli kalıp tedarikçisi Adapa’nın ABD distribütörlüğünü üstlenmişti. Her iki firma, mevcut ilişkiyi bir adım ileriye götürerek Türkiye pazarı için de işbirliği yapmak üzere anlaştı.

METYX Satış Direktörü (Avrupa) Bahattin Şendoğan, “Adapa Uyarlanabilir Kalıp Sistemi’nin Türkiye’de distribütörlüğünü yapmaktan heyecan duyuyoruz. ABD’de bir süredir başarılı bir ortaklık sürdürüyoruz ve şimdi de Türk müşterilerimiz için aynı sinerjiyi yaratmak için birlikte çalışacağız. Bu yenilikçi sistemle, mimarların yanı sıra kavisli tasarımlar yapan tüm kompozit malzeme üretici ve danışmanlara da çözüm sunacağız.” dedi.

Adapa Uyarlanabilir Kalıp Sistemi, uygun maliyetli ve çevre dostu bir üretim süreci sunarak modern ve kavisli bir yüzey elde edilmesine olanak sağlar. Alternatif teknolojilere göre daha az tekrarla, kavisli tasarımları daha hızlı ve daha sürdürülebilir bir şekilde üretilmesini mümkün kılar. Bir kalıp, dakikalar içerisinde yeniden yapılandırılabilir ve böylece çok sayıda düşük hacimli kalıp ihtiyacını ortadan kaldırır.

Adapa A/S CEO’su Claus Lokke, “Kompozit endüstrisi hızla büyüyor ve METYX’i, kompozit malzeme ve üretim teknolojisi bilgisi ve tecrübesi ile, uyarlanabilir kalıp sistemimizi pazarda doğru tanıtacak en uygun partner olacağını düşünüyoruz.”dedi.

Adapa, Avrupa’da Danimarka ve Orta Doğu’daki merkezlerinden hizmet veren güçlü bir konuma sahiptir. METYX ile artık Türk kompozit pazarına da hizmet sağlamaya başladı.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

 

 

Share

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*

Email

Website