Composites for Czech s.r.o. Çek Cumhuriyeti’nde METYX ürünlerini satacak!

Composites for Czech s.r.o. Çek Cumhuriyeti’nde METYX ürünlerini satacak!

 

Composites for Czech s.r.o. ile METYX ürünleri artık Çek Cumhuriyeti’nde satılacak! 

METYX Composites, ürünlerine Çek Cumhuriyeti’ndeki kompozit üreticilerinin daha kolay erişebilmesi ve yerel teknik hizmet desteği alabilmesi için Composites for Czech s.r.o. ile bayilik anlaşması yaptı. METYX’in cam, karbon ve aramid takviye kumaşlarının hepsi, Türkiye, Macaristan ve ABD’de bulunan üretim tesislerinde üretilmektedir.

Composites for Czech s.r.o., METYCORE, METYCORE FS (alev önleyici), METYCORE MAX ve METYCORE MAX FS (alev önleyici) gibi RTM cam takviye kumaşlarının yanı sıra elyaf, karbon ve hibrit, çok eksenli ve dokuma takviye kumaşları ve yüzey tülleri dahil olmak üzere tüm METYX Composites ürünlerini müşterileri için sağlayacak ve teknik destek de sunacak. Hızlı ve güvenilir bir tedarik hizmeti için müşterilerinin talebi doğrultusunda stok da tutacak. Çek müşteriler, artık METYX Composites tarafından sunulan katma değerli core ve kumaş kiti ve model-kalıp yapım hizmetlerinden de faydalanabilecekler.

Composites for Czech s.r.o. kaliteli malzeme kullanımına, uygun fiyatlara ve kusursuz müşteri hizmetine odaklanmaktadır. ISO 9001:2008 standardının gerekliliklerini yerine getirirler ve ayrıca Yönetim Sistemi Belgelendirmesi için Belgelendirme Kuruluşu tarafından sertifikalandırılmışlardır. Eko-kom sisteminin gerekliliklerine de uymaktadırlar. Bu nedenlerle, Composites for Czech s.r.o METYX ürünlerinin satışını yapmak için mükemmel bir tedarik ortağıdır. Petra Lorenncová, Composites for Czech s.r.o. Direktörü: “METYX’in METYCORE RTM takviye serisi, mevcut diğer mükemmel, yüksek performanslı teknik kumaşlarla birlikte müşteri ihtiyaçlarımıza mükemmel uyum sağlıyor. Yenilikçi, katma değerli kalıp ve model çözümlerinin yanı sıra yüksek kaliteli takviye kumaşları tedarikçisi olarak bilinen METYX ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız.” dedi.

“Çek Cumhuriyeti bölgesinde Composites for Czech s.r.o  ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.” diyen METYX Satış Direktörü (Avrupa) Bahattin Şendoğan şöyle devam ediyor: “Her iki firma da kaliteli ürünlerin yanı sıra olağanüstü müşteri hizmetleri ve teknik uzmanlık sunmakta kararlı, bu nedenle bölgedeki kompozit endüstrisinin bu işbirliğinden mükemmel bir şekilde yararlanacağına inanıyorum.”

METYX Composites otomotiv, ulaşım, denizcilik, demiryolu ve rüzgar enerjisi sektörleri için ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

 

Share

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*

Email

Website