METYX’in COVID-19 ile ilgili resmi duyurusu

METYX’in COVID-19 ile ilgili resmi duyurusu

Korona virüsün (COVID-19) küresel etkisinin gitgide büyümesiyle, METYX-Telateks ailesi olarak hem ekip üyelerimizin hem de müşterilerimizin sağlık ve güvenliğini koruyacak şekilde tedbirlerimizi alarak global operasyonlarımıza aksatmadan devam ediyoruz. İşletmenizin başarısının tedarik zincirimizin ve hizmetlerimizin kesintisiz olarak devam etmesine bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Bu bağlamda, sizlere özel bir açıklama yaparak korona virüsü ile ilgili acil durum planlarımızı nasıl yönettiğimizi tarafınıza da bildirmek istedik.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, paydaşlarımızın ve topluluğumuzun refahını sağlamak her zaman birincil önceliğimiz. Bu amaçla, risk grubunda bulunan çalışanlarımızı evden çalışmaya yönlendirme, sağlık ekibimizin sayısını artırma, tüm çalışanlarımıza COVID-19 hakkında detaylı eğitimler verme, çalışma alanlarımızı yeniden düzenleme gibi “Kriz Yönetimi ve İş Sürekliliği” planlarımız dahilinde bir dizi faaliyet gerçekleştirdik. Bu attığımız adımların hiçbiri, operasyonlarımızı ve talepleri karşılama hızımızı yavaşlatmadı. Ekiplerimiz çalışmalarını normal düzende sürdürmektedir. Önümüzdeki haftalarda da, yasal makamlardan bir kısıtlama gelmediği sürece, çalışmalarımıza aynı şekilde devam edeceğimize inanıyoruz.

Ekip üyelerimize hızlı bir şekilde sosyal mesafe seçenekleri sunacak ve ticari faaliyetleriniz için çözümler sağlayacak altyapı ve kaynakları oluşturduk. 30 yılı aşkın işletmelere ve kuruluşlara ürün ve çözümler sunuyoruz, bu çok zorlu koşullarda bile elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Bu olağanüstü durumun herkesi zorladığının farkındayız. Benzeri görülmemiş bu olaydan mutlaka herkes etkilenecektir.  Aldığımız tedbirler kapsamında, size en hızlı ve uygun şekilde yanıt verilebilmeleri adına, yönetim takımımız yeni bilgiler geldikçe ekibimizle paylaşmaktadır.

Koşullar değişmeye devam ediyor ve biz de operasyonlarımızı bu yeni oluşan koşullara göre şekillendirmeye devam ediyoruz.  Ancak her türlü koşulda çalışanlarımıza özen göstermeye devam edip kaliteli ürün ve hizmet sunma misyonumuza bağlı kalacağız.

Ayrıca, METYX ABD fabrikamız, ABD yetkililerinde kritik “Temel İşletme” konumunda olduğundan oradaki faaliyetlerimiz devam etmektedir.  Ulusa hizmet etmek için faaliyette kalmamızı sağlamak için Ekibimiz, Müşterilerimiz, Tedarikçi İş Ortaklarımız, İç Güvenlik Departmanı, FEMA ve yerel yönetim yetkilileri ile özenle çalışıyoruz. Müşteri hizmetleri ve ofis destek uzmanlarımız, mühendislerimiz, satış uzmanlarımız ve her gün enerji ve ulaşım endüstrisi için kritik öneme sahip kaliteli malzemeler üreten üretim çalışanlarımız için çok minnettarız. Bu işte olduğumuz ve hepinizi desteklediğimiz için çok mutluyuz. Bugün ve gelecekte size hizmet vermeye açığız.

Bu zorlu zamanda devam eden desteğiniz, sabrınız ve sadakatiniz için teşekkür ederiz.

 

Share

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*

Email

Website