Yeni Distribütörlük Sözleşmesi

Yeni Distribütörlük Sözleşmesi

 

METYX Composites GRP Solutions LTD ile İngiltere distribütörlüğü için sözleşme imzaladı.

 

METYX Composites, global distribütör ağını genişleterek GRP Solutions Ltd.’yi Büyük Britanya için özel distribütör olarak atadı. Bu yeni distribütörlük anlaşması, yüksek performanslı teknik kumaşlar için İngiltere, Galler ve İskoçya’daki üreticilere erişim, tedarik kolaylığı ve yerel teknik desteği sağladı.

 

Cam, karbon ve aramid elyaf esaslı özel takviye kumaşlarının komple ürün yelpazesi, METYX Composites tarafından Türkiye ve Macaristan’da bulunan iki modern üretim tesisinde üretilmektedir.

 

GRP Solutions Ltd., METYCORE ve METYCORE MAX RTM kumaş çeşitlerinin tamamı, e-cam, karbon fiber ve çok eksenli kumaşlar, dokuma kumaşları, yüzey tülleri gibi diğer tüm METYX Composites ürünleri de dahil olmak üzere müşterilere stok ve teknik destek sağlayacak. Stoklama, hızlı ve güvenilir tedarik sağlayacak şekilde yerel müşterilerin taleplerine uygun olarak yapılacaktır. GRP Solutions Ltd.’in müşterileri METYX Composites tarafından sunulan kit ve kalıp hizmetlerinden de yararlanabilecektir.

 

Yeni ve mevcut müşterilerin artan siparişlerini karşılamak için GRP Solutions Ltd. kısa bir süre önce İngiltere Havant’daki yeni bir 20.000 m²’lik depo ve merkez ofisine taşındı. Bu iş büyümesi, müşterilerin vakum torbalama ve RTM teknikleri kullanılarak kapalı kalıplama ile üretilen FRP parçaları için yüksek kaliteli malzeme talebi ile gündeme geldi. Bu nedenle, GRP Solutions Ltd., METYX’in ürün yelpazesinin distribütörü olarak mükemmel bir çözüm ortağı oldu. Dave Bancroft, GRP Solutions Ltd.’nin Satış Direktörü: “Kapalı kalıplama, özellikle de RTM, ayrıca infüzyon reçinesi, katalizör, işleme, core malzemeler ve kumaşla ilgili oldukça deneyimliyiz. METYCORE RTM takviye yelpazesi, METYX Composites’in sunduğu diğer mükemmel, yüksek performanslı teknik kumaşlarla birlikte, müşteri ihtiyaçlarına mükemmel uyum sağlayarak toplü bir çözüm paketi sunmamıza olanak tanıyor. GRP Solutions ekibindeki herkes, müşterilere yenilikçi, katma değerli kalıplama çözümleri sunan yüksek kaliteli takviye kumaş tedarikçisi olarak bilinen METYX Composites ile çalışmaktan çok heyecan duyuyor.” dedi.

 

GRP Solutions Ltd, müşterilerine dünya standartlarında bir hizmet sunmak için dünya çapında tedarikçilerle birlikte çalışan oldukça deneyimli bir ekibe sahip. Bunun sonucunda İngiltere’de tüm sektörlerde hızlı bir şekilde büyümüştür.

 

Kompozit parçaları kalıplamak için kullanılan METYX Composites teknik kumaş serisi, otomotiv, nakliye, deniz, demiryolu ve rüzgar enerjisi pazarlarındaki üreticilerin yüksek verimlilik gereksinimlerini karşılamak için yüksek mekanik performans uygulama gereksinimlerini mükemmel şekilde karşılıyor.

 

 

Geri

Share

Comments Are Closed!!!